Členové týmu

Radek Bonk

Bonkie

Radek Bonk

Otec zakladatel ;-). Ten co nám všem ukázal - kouzlo cyklistiky. Vítěz prvního ročníku.

Jsem rekreačním běžcem a cyklistou, ve slušivém dresu rozšířím řady funclubu.

Cyklista-plánovač, s ročním nájezdem do 1500km, ale zase s plnou skříní krásných Goofy drezů tak na dva životy. Sedlám mtb Garry Fisher už asi 12let a s tím nájezdem to  asi na něm i doklepu :) Závody? 2-3 ročně. Sbírám medaile, takže nejlépe s mizivou účastí v mé kategorii. 2x stříbro v týmové "Sokolovská24" a historie se... Více

Zdeněk Cahlík

Cahloš

Zdeněk Cahlík

,,Kolo je pro mne jedna z cest k osobní pohodě a přátelství. Praděd pak už od dětských let nejmilejším kopcem na světě. Jsem rád, že se po mnoha letech mohu vrátit k týmu, se kterým jsem prožil mnoho úžasných chvil. 

Na kole jsem vlastně začal jezdit až po úrazu kolene na lyžích a nějak mi to zůstalo. Z cest do práce jsem postupně začal jezdit po 30 km cyklostezce kolem Kladna a dnes si bez kola nedovedu život snad ani představit. Nejdále jsem na kole ujel 180 km na našich nepravidelných výletech za tuplákem z Kladna do Drážďan.

Lukáš Fajfr

Dietář

Lukáš Fajfr

Už jako malý kluk jsem drandil na bílem BMX kole. Rostl jsem rychle a muselo přijít vetší kolo. Od rodičů jsem dostal Horské kolo Superior. To mi vydrželo až do dob,y než jsem dostal starého favorita, s kterým jsem brázdil vedlejší silnice. Po odstěhování do Plzně jsem si pořídil silničku od Meridy. Po jedné bouračce a... Více

Miroslav Hrančík

Míra/Miras

Miroslav Hrančík

Sport obecně je pro mě droga. Kromě posilování, kitingu, snowboardingu je pro mě kolo sportem č. 1.  Jezdím jenom horáka snad od doby kdy to kolo vymyslel Gary Fisher :-) ,  tedy v našich podmínkách od roku 2000, ale pamatuji si i mou první Esku vyráběnou v Chebu v době kdy o MTB se mluvilo jen v USA.   Závody jsem jezdil... Více

Jsem spíše samotář, mám rád si dát do těla a pak si dát zaslouženou odměnu s kamrádama po závodě či dobré vyjížďce.

Patřím spíš do funclubu než mezi cyklisty. Závody si užívám za páskou a naprosto mi to vyhovuje. Největší výzvou bylo pro mě vyjet Praděd a obdivuji všechny, kteří si tohle mučení každoročně opakují.

Lukáš Lyer

Vokurka

Lukáš Lyer

Mám rád pivko, kolo, hodně držím neúspěšně dietu. Nikdy si nenechám ujít párty a s tím příležitostní požívání panáčků. Cíl do budoucna je neskončit na Pradědu poslední :)

Michal Naď

Miguel

Michal Naď

Cyklista, běžec. Salzkammerguttrophy 2022 survivor. MAMIL.

Petra Naďová

Bobulka

Petra Naďová

Do Goofy party jsem se dostala jako úplný antisportovec. Zpočátku jsem s klukama ,,držela krok“ jen v hospodě, jako správná holka z Moravy, ale po prvním závodě v Pavlově jsem byla nadšená z každé chvíle v sedle. S dětmi bylo potřeba krátký čas pro sebe využít trochu efektivněji, a tak jsem naštěstí objevila krásu běhu,... Více

Pivo milující a za každou cenu dobře vypadající cyklista. Není důležité jezdit rychle, ale dobře u toho vypadat ;)

Tomáš Paulík

TP - čti TýPíí

Tomáš Paulík

Sportovec každým coulem. Univerzál s talentem. Maestro přes čísla. 
Cyklo postava = 0.5/10, Cyklo výkonnost =3.5/10, Cyklo jako doplněk k životnímu stylu = 7.5/10, Fotky na instac a socky = 9.5/10, Týmovy spirit & srdíčko = 10.5-10. Goofy team rulezzzz!!! 

Nová etapa v mém sportovním životě, teď bude dokola kolem....

Nikdy ze mě cyklista nebude,ale v téhle bandě kamarádů,když se navlečem do našich slušivých oblečků mám alespoň ten pocit,že jsem ????

Radek Sova

Sovič

Radek Sova

Hledal jsem partu lidí, se kterými bych se identifikoval. Netušil jsem, že jsem v roce 2011 nezískla jen známé, ale i kamarády, se kterými jsem prožil plno parádních akcí s neskutečnými zážitky a hromadou najetých kilometrů.

Mám rád kolo ve všech podobách. Jen tak si pomalu jezdím po okolí, ale občas mě hrábne a zajedu si něco dlouhého jako je Salzka, Trans Alp či Opava-Cheb a jiné výzvy, které občas vyhledávám. Rychlé krátké jízdy nejsou moje krevní skupina ;)

Hana Staňková

Iceovka

Hana Staňková

Mojí vášní je běh. Ne na výkon, ne na rychlost. Je to pro mě jako posezení u psychologa, pokec s kámoškou. Sem tam adrenalin a hlavně vtipný zážitky, když zakopnu a válím se v příkopu, kochám se krajinou až zabloudím, upadne mi podrážka od boty a 15 km jen v textilu :-D. A nebo jen utíkám před šedí každýho dne a hledám... Více

Martin Sviták

Marťas

Martin Sviták

Pokořitel Sellaronda Hero 2015, bývalý účastník závodů Marathon Men Europe. V současnosti pravidelný pivař se sklony k hobby MTB v okolí Říčan a občasnému běhu.

Zbožňuji projížďky na horském kole, hlavně v přírodě, kde je klid a málo lidí, jde o to si to hlavně užít ;-)  Je skvělé, jaké zákoutí a nádhery přírody člověk díky tomu objeví. Bohužel cyklistika je poněkud časově náročnější, a tak jsem se po narození dětí dala spíše na běh. Jediná výtka v běhu je pro mě menší rádius,... Více

Cyklistiku jsem objevil jako malý klouček ve Favoritu Brno, následně v Dukle Brno pod vedením pana Dalera. Ale zdaleka jsem si ji neužíval tolik, co teď. Je pro mě terapií, soutěží, zábavou a taky obživou prostřednictvím výroby SKR cyklistického oblečení. A kamarády tam potkáš nej :)

Na kole jezdím vlastně od malička, ale až v Goofy jsem se cyklistice začal věnovat daleko více a dal tomu maličko systém. Společné výlety na závody jak doma, tak po Evropě mám moc rád, člověk se někam podívá, zažije, a ještě udělá něco pro sebe. Ideální spojení. Závodník ze mě už sice nikdy nebude, ale mám to rád. Hlavní... Více

Kolo pro mne znamená hodně, a proto jezdím vždy, když mi to čas dovolí. Díky kolu jsem poznal mnoho svých nejlepších přátel a jsem za to vděčný. Praděd byl, je a bude moje největší cyklistická výzva.

Jan Vokoun

La Perca

Jan Vokoun

Jdu do každé výzvy a buď padnu nebo ji zdolám. Kolo je droga a i když není někdy moc času na výzvy s klukama si ho rád udělám.

Pavel Vokoun

Vokys

Pavel Vokoun

Kolo jsem měl vždycky rád, ale až s přibývajícím věkem, časem a ""rozumem "" jsem se mu začal více věnovat. Na vyjížďky vyrážím sám nebo i i klidně v davu , hlavně že je pak s kým se podělit o zážitky.

Ivo Výboch

Susedka

Ivo Výboch

Zakladatel Goofáků, tatér co si na kole krásně vyčistí hlavu a pak se těší na Praděd, kde si porovná své časy z let minulých.

Jsem ten, co přemýšlí, jak by nakreslil okolí trasy na kole, i během časovky na Praděd. Mám rád výzvy, dobrou společnost a když je bžunda.

A jak se STRAVUjeme?